ANA HEDEFLERİMİZ

ZİHNEN ve BEDENEN GÜÇLÜ BİREYLER YARATMAK

Gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutup, sporu yaşamlarının vazgeçilmez bir parçası olarak algılamalarını sağlayarak, onları sağlıklı, kendilerine güvenen, zihnen ve bedenen güçlü bireyler haline getirmek. 

TÜRK BASKETBOLUNA YENİ SPORCU KAYNAĞI YARATMAK

DEV ADAMLAR BASKETBOL OKULLARI ile basketbola başlattığımız sporcularımızı, 2 eğitim yılının sonunda önce DEV ADAMLAR SPOR KULÜBÜ’nün altyapı takımlarında, daha sonra A Takımında forma giydirerek profesyonel basketbolcu olmalarını sağlamak.

MÜCADELE ve SORUMLULUK BİLİNCİNİ GELİŞTİRMEK

Bir takım sporu olan basketbolla sporcularımızın bir yandan birbirleri ile mücadele ederken bir yandan da ortak bir başarı için birlikte mücadele etmelerini sağlamak. Böylece sporcumuzun hem bireysel hem de ortak mücadele etme gücünü geliştirerek takımına duyduğu sorumluluğu hayatındaki her alana genelleştirmesini sağlamak.

ÜNİVERSİTE MEZUNU BASKETBOLCULAR YETİŞTİRMEK

Basketbolu yaşamlarının vazgeçilmez bir parçası haline getirdiğimiz sporcularımıza bu sayede basketbola devamın ön koşulunun okuldaki başarıdan geçtiğini, özellikle ilköğretim ve lise eğitimleri boyunca öğrenerek sınıf geçmelerini sağlamak ve onları üniversite sınavlarında başarıya ulaştırmak.

SPORCULARIMIZIN MİLLİ TAKIM KADROLARINA SEÇİLMESİNİ SAĞLAMAK

Verdiğimiz basketbol eğitimi sayesinde DEV ADAMLAR SPOR KULÜBÜ yaş grubu takımlarında göstermiş oldukları performans ile basketbol tekniği ve fiziksel olarak bir adım öne çıkmış sporcularımızın altyapı Milli Takımları kadrolarına seçilmelerini sağlamak.

Bizi Takip Edin

@devadamlarsporkulubu
@devadamlar_sk
 0 (536) 357 55 14

İletişim Bilgileri

http://www.devadamlar.org/
FLORYA UĞUR KOLEJİ SPOR SALONU
Beşyol, Akasya Sk. No:24, 34295 Florya/İstanbul